E dashura seksi e ylli të Juventusit është tifoze e Ronaldos (FOTO)

19

Karina Rincon, është e dashura e lojtarit të ri të Juventusit, Tomas Rincon.  Duket se pas formës së mirë të Tomas Rincon që kaloi te Genoa dhe që bëri të transferohet te Juventusi, fshihet e dashura e tij seksi, Karina Rincon, e cila duket se është tifoze e Real Madridit dhe Cristiano Ronaldos.  Këtë e tregojnë më së miri fotografitë që ajo kishte postuar vite më parë në rrjetet sociale nga stadiumi Santiago Bernabeu.

Comments are closed.