E dashura e re e Neymarit, Mari Tavares është modele bikinish dhe vlogere në YouTube

Futbollisti brazilian, Neymar, ka një të dashur të re. Ajo është bukuroshja Mari Tavares.

Gjatë festave të fundvitit të kaluar, 26-vjeçari e kishte publikuar një fotografi që kishte marrë vëmendjen e fansave.

The Sun bën të ditur se Mari është një modele bikinish dhe vlogere (video blogere – një formë e blogut, ku medium është videoja dhe është një formë e një ueb televizioni) në YouTube.

 

View this post on Instagram

 

😽

A post shared by Mari Tavares ♡ (@maari.tavares) on