Dy pjesëtarë të FSK-së ndalohen dhe lirohen nga policia serbe në Jarinje

1

Dy ushtarë të FSK-së nga komuniteti serb janë ndaluar sot në pikën kufitare në Jarinje, njofton Klan Kosova.

Këtë për klankosova.tv e bëri të ditur Ibrahim Shala, zëdhënës për media në Ministrinë e Mbrojtjes.

“Këtë të dy ushtarë nga komuniteti serb janë ndaluar nga policia serbe dhe të njëjtit janë liruar menjëherë”, ka thënë Shala

Comments are closed.