Dy oferta për Joao Marion

4

E ardhmja e Joao Mario nuk do të jetë në Inter. Këta të fundit po kërkojnë të shkarkojnë mesfushorin portugez, i cili nuk është në planet e Antonio Conte për sezonin e ardhshëm.

Nerazzurri bëjnë të ditur se dy oferta mund të vijnë shumë shpejt, pasi Monaco dhe Leipzig do të paguajnë për lojtari. Lojtari vlerësohet me 20 milionë euro nga pala San Siro, informon GazetaBlic, përcjellë gazeta Koha. Mbetet të shihet se si do të rrjedhin gjërat gjatë kësaj jave, pasi ende nuk ka një marrëveshje të plotë me Marion.

Comments are closed.