Dukesha Katherine shkëlqente me Tiaran e preferuar të princezës Dijana (FOTO)

Dukesha Catherine dhe Princi William ishin pjesë e një ceremonie të mbajtur në Buckingham Palace me rastin e pritjes diplomatike tek Mbretëresha Elizabeth.

Në ceremoni, Dukesha Katherine shkëlqeu me “Tiaran” e preferuar të Princeshës Diana “Cambridge Lover’s Knot” dhe me një fustan të mrekullueshëm me guralecë vezullues.