Dua shijon plazhin në Australi

19

Këngëtarja me famë botërore Dua Lipa, të enjten ka performuar në Melbourne të Australisë dhe ka shfrytëzuar kohën e nxehtë për të bërë plazh.

Në një seri të postimeve në Instagram fituesja e çmimit Brit Awards, ka treguar se po bën plazh në Melbourne, pak orë pasi performoi.

Image

Comments are closed.