Dua Lipa shpallet artistja më e mirë në botë, lë prapa yjet e famshme

0

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, nuk ka të ndalur. Ajo mbrëmë është zgjedhur artistja më e mirë botërore.

Dua Lipa ishte pjesë e mbrëmjes së madhe të ndarjes së çmimeve, “LOS40 Music Awards”, në Madrid të Spanjës.

Këngëtarja vendosi ta shpreh gëzimin e saj si fituese e 3 çmimeve, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.
“Çfarë nate!!! 3 çmime!!! Artistja më e mirë me albumin dhe këngën më të mirë ‘New Rules’ Faleminderit LOS40MusicAwards!! për këtë mbrëmje perfekte. Do t’i ndajë të gjitha me juve nesër po sor VERË [ë] [ë] ”, shkruan Lipa në postimin e fundit të ndarë me ndjekësit.

Comments are closed.