Dua Lipa lë pas Kim Kardashianin, del e para në garën për të pasmet më të mira në botë

0

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar.

Këngëtarja po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme të planetit Tokë, ku edhe po merr komente pozitive për paraqitjet.

Por, së fundi zeshkania jonë ka marr edhe një vlerësim sa i përket linjave trupore, gjegjësisht të pasmeve.

Në fakt, një sondazh i organizuar online nga Miss BumBum, 23-vjeçarja ka lënë pas Kim Kardashianit dhe Nicki Minaj duke u vlerësuar për fundshpinën.

Gjithashtu artistja morri më shumë vota se braziliania Anitta, që u rendit në vend të dytë dhe Shakira në vend të tretë.

Gjersa tek meshkujt në vend të parë ishte këngëtari britanik, Harry Styles, ish-anëtari i grupit “One Direction”.

Në këtë formë ka lënë pas Cristiano Ronaldon që ishte i dyti në radhë dhe David Beckham, i treti.

Comments are closed.