Dua Lipa e mund Kimin, zgjidhet femra me të pasmet më të bukura (FOTO)

0

Dua Lipa është shndërruar në yllin e muzikës pop, duke njohur një rritje të ndjeshme të famës, por së fundmi ka marrë një vlerësim, që ndoshta pak mund të pritej edhe nga këngëtarja me origjinë nga Kosova. Në një votim të organizuar nga “Miss Celebrity Bumbum”, Dua ka thyer edhe Kim Kardashin e Nicki Minaj për të pasmet më të mira, duke u renditur në vendin e parë. Një votim tejet i çuditshëm dhe interesant është bërë edhe për të pasmet e meshkujve, ku vendi i parë është zënë nga Harry Styler.

Comments are closed.