“Do t’ju godasin në pikën më të fortë”- Astrologia Meri Shehu bën parashikimin për 12 shenjat e zodiakut

69

Dashi

Kjo jave do jete e fuqishme persa i perket qellimeve tuaja. Por ekspozimi i tepert do veje ne veprim forca me te medha se ju dhe kjo do sjelle perballje sidomos ne pune e me njerez te fushishem.

Demi

Prapaskenat dhe ceshtjet ligjore jane ato qe do ju preokupojne. Por kujdes duhet te tregoni edhe ne ceshtje udhetimesh apo menyren si e kerkoni te ardhmen. Nje koleg mund te behet i dhunshem me ju.

Binjaket

Do ju godasin ne piken me te forte qe kishit ngritur me kujdes qe eshte reputacioni ne jeten sociale apo ne rrethet miqesore. Do kerkojne tju fusin ne skandale ekonomie e morale.

Gaforrja

Kujdes ne marredheniet familjare dhe ne marredheniet ne cift. Te afermit mund te revoltohen ndaj jush dhe ne cift mund te kete debate. Kujdes ne marredhenie me masen e gjere ka ndjesi revolte.

Luani

Nje pus i thelle mund te behet pengese per te ardhmen, pasi aty mund te kemi shperthime qe do pengojne punen dhe ecurine tuaj. Duhet shume energji per te ngritur anijen tuaj nga garcitacioni i jetes suaj te veshtire ne disa pune.

Virgjeresha

Shume hakmarres do jeni kete jave ne lidhje me te drejtat tuaja shpitrerore dhe ekonomike te cilat ju duket sikur ju jane marre neper kembe.

Peshorja

Jeni ne nje moment ku nuk mund te pranoni maredhenie te lehta bashkepunuese apo pa i sprovuar mire njerzit me te cilet do kaloni jeten apo do bashkëpunoni.

Akrepi

Teoria juaj se ndjeheni me mire ne lufte se ne paqe do vertetohet kesaj jave ku thirreni te tregoni veten tuaj. Dy planetet tuaj udheheqes Marsi dhe Plutoni do japin nje shfaqje force dhe perballje apo trimërie.

Shigjetari

Nuk do gjeni dot barsoleten e duhur per te ulur nervat e te dashures apo te dashurit si edhe per te qetesuar palotesueshmerine qe kuptoni ne jeten tuaj.

Bricjapi

Ndoshta nuk e meritoni te jeni perparimtret emomentit por stili juaj dhe rregullat e forta do dominojne edhe nje here kete jave. Gjithesesi nje ndryshim i mire do ndodh.

Ujori

Ne natyren tuaj revolucionet jane teorike jo praktike. Nese do prisnim nje revolucion nga ju ky do vononte Por do ju vijne ne ndihme. Akrepet si elemente shpërthyes.

Peshqit

Ky moment nuk eshte per ju dhe as e meritoni. Ju jeni delikat per kaq shume sherre e përballje. Ndoshta keni sharmin qe ti shkaktoni vete e te largoheni per momentin.

Comments are closed.