[adning id="476476"]

Djemtë e dehur rrahin nënën, ajo dërgohet në strehimore

10

Në Vushtrri një grua ka raportuar në Polici se është ushtruar dhunë fizike ndaj saj nga dy djemtë e saj të dehur.

“Të dyshuarit janë arrestuar. Viktima së bashku me vajzë e saj tetë vjeçare është dërguar në strehimore”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Me vendim të prokurorit të dyshuarit janë liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.