Djali i Beckham ka bërë një “gabim të madh”! (FOTO)

187

Kohët e fundit, këngëtarja 18-vjeçare Madison Beer konfirmoi ndarjen nga djali i David Beckham, Brooklyn, për shkak të distancës së largët mes tyre, por tashmë kjo duket se i përket së shkuarës. Si për t’i thënë Brooklyn-it që ka bërë një gabim të madh që është ndarë me te, Madison është fotografuar tejet e lumtur dhe magjepsëse me paraqitjen e saj në Los Anxhelos. Këngëtarja u bë e famshme që në moshën 13-vjeçare kur u zbulua nga Justin Bieber.

Comments are closed.