Detaje të reja nga tërmeti në Turqi, ka të vdekur

Agjencia e lajmeve, CNNTurk, ka bërë më dije se 4 persona kanë humbur jetën nga tërmeti në Turqi. Sipas kësaj agjencie, dy persona janë të zonës Malatya dhe dy të Elazig. Këtë e ka konfirmuar edhe Ministri i Brendshëm, Sulejman Soylu.