Del videoja e Ronaldos dhe viktimës së tij

2

Kristiano Ronaldo rrezikon dënim me burg për shkak të përdhunimit, kurse mundësia e një gjëje të tillë është edhe më e madhe pasi doli një video nga lokali në të cilin portugezi ka qenë me viktimën e tij, bën të ditur gazeta KOHA.

Edhe pse nuk ka asgjë të keqe në të, por vetëm vallëzimi midis tyre, ajo mund të jetë një hap i parë drejt dëshmive në hetim. Ronaldo dhe Catherine Mayorga kërcenin në klubin Sin City në Las Vega përpara se të shkojnë në apartamentin e tij .

E gjithë kjo ndodhi nëntë vjet më parë, por Catherine tani kanë vendosur të flet për këtë temë. Shumica besojnë se ajo dëshiron vetëm të përfitojë nga Ronaldo, megjithëse raportohet se portugezi aso kohe i kishte paguar mbi 350,000 euro për të heshtur.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=120&v=1IlTcntDaME

 

Comments are closed.