Dafina si ‘tigreshë’ në Maldive, pozat atraktive nga atje po ‘çmendin’ fansat e saj!

Si duket Dafina Zeqiri u desh të shkonte në Maldive për të nxjerrë ‘luanin’ që ka brenda, shkruan GazetaBlic.

Këngëtarja ka disa ditë që ka pushtuar rrjetet sociale me pamjet provokuese që po sjell nga ishujt Maldive, pamje këto që kanë ‘irrituar’ një pjesë të madhe të atyre që e ndjekin të cilët kanë shpqthyer në komente negative ndaj saj.

Edhe kësaj radhe ajo ka publikuar një fotografi, ku e veshur me një bluzë ngjyrë blu, ndërsa në pjesën e poshtme vetëm në të brendshme, ndërsa shfaqet duke ecur nëpër rërë.

“Ku mete ti, ku mete ti lajmëro…po t’mungoj ty I know!” është përshkrimi që Dafina i ka vendosur postimit.

Ndërsa kishte dhe komente të tilla ku i shkruajnë se kështu të zhveshur e shohin çdo ditë, por të mbuluar jo.