Çudia nga Anglia, ekzekuton penalltinë, por rrezikon jetën e tifozëve (VIDEO)

3

E godet topin me aq forcë sa mundej, por këput një ndriçues në tribunë, që për pak mund të kishte shkaktuar ndonjë viktimë mes tifozëve. Momenti sa qesharak dhe i rrezikshëm vjen nga futbolli amator në Angli, kur një futbollist e ekzekuton aq keq penalltinë, sa topi në vend që t’i drejtohej portës, përfundon në neoni i varur në tribunë.

https://digitalb.vo.llnwd.net/supersport/wp-content/uploads/2019/11/Angli-cfare-penalltie-online-video-cutter.com_.mp4?_=1

Comments are closed.