Conte ska të ndalur, kërkon një tjetër sulmues

4

Anotnio Conte nuk ndalet me kërkesat e tij tek Interit. Gjatë këtij afati kalimtar, skuadra e Contes duket shumë aktive në merkato, transmeton KosovaPress, përcjellë gazeta Koha.

Sipas asaj që raportohet në mediat e huaja, Eriksen dhe Giroud shumë shpejtë priten të zyrtarizohen si lojtar të ri të Interit. Mirëpo, trajneri italian ka edhe një kërkesë gjatë këtij afati kalimtar për drejtuesit zi kaltër.

Është pikërisht një tjetër sulmues, Victor Moses dëshira e fundit e Contes për këtë merkato, sipas ekspertit italian Di Marzio.

Interi po punon që ta huazojë sulmuesin nigerian që është pjesë e skuadrës turke, Fenerbache.

Comments are closed.