City huazon portierin Carson

9

Manchester City ka transferuar në formë huazimi portierin Scott Carson nga Derby County. 33-vjeçari është opsion shtesë krahas Edersonit dhe Claudio Bravos, pas huazimit të Arijanet Muriqit te Nottinghami. Ai është huazuar për një sezon.

Comments are closed.