Burri ia bëri Adelinës dhuratën që do e donin të gjitha femrat

0

Adelina Tahiri është këngëtarja shqiptare nga Maqedonia e që u bë e njohur që në daljen e parë në skenë dhe gjithmonë ajo komentohet shumë nga mediat rozë.

Ajo është tejet e përfolur sidomos për jetën e saj private krahas asaj profesionale.

Adelina është e martuar dhe ka një djalë e të cilit i bëri një festë madhështore për ditëlindje para pak ditëve.

E veshja e saj mori vëmendjen e të gjithëve e sidomos varësja që burri ia ka blerë për këtë ditë.

Comments are closed.