Bora Zemani pozon me bikini, Romeo e thumbon me komentin e tij

8

Prej kohësh flitet se moderatorja Bora Zemani është në një lidhje me Donald Veshaj një nga binjakët e Al Pazar, ndërsa vëllai tjetër Romeo është në lidhje me këngëtaren Jonida Maliqi.Këtë të diel, Bora ka publikuar një foto ku shihet me bikini në plazh. Kjo ka bërë që bashkëpunëtori i saj dhe Donaldit në emisionin “3shat”, Romeo, ti bëjë një koment “kunatës”.

Romeo i shkruan, “Në ça plazhi ke dal kshu se qenka prishur koha”. Duke kuptuar ngacmimin e Romeos, Bora ia kthen “Është filtri i fotos. M’u duk më freskët me këtë filtër se na mbyti vapa”.

 

Comments are closed.