Bolt feston me të dashurën në jahtin luksoz (FOTO)

Usain Bolt, i cili u tërhoq nga atletika para një muaji është parë duke festuar së bashku me miqtë dhe të dashurën e tij në një jaht luksoz, transmeton zeri.info.