Blerona me këtë veshje po ‘çmend’ edhe anglezët

19

Moderatorja Blerona Zeqiri për momentin po qëndron në Londër.

E veshur me një fustan të kuq në të cilin i ka theksuar linjat, po duket si modele, shkruan “Kosovarja”.

Fotot e fundit të postuara nga ajo kanë marrë menjëherë vëmendje duke u komplimentuar jashtë mase dukja e saj.

Një prej ndjekësve i thotë se ‘e tranove krejt Anglinë”.

E dikush tjetër po ia dedikon vargjet e këngës “Ngjyra kuqe” nga Adrian Gaxha dhe Floriani.

Eh po, me këqyr edhe hollë nuk e kanë keq, pasi që me të vërtet po i ngjan shumë ngjyra e kuqe të ëmblës Bleronë.

Comments are closed.