Blerja e Romës në aeroport, nesër prezantimi

9

Romës i ka mbërritur portieri. Pau Lopez, i blerë nga Real Betis për shumën e 30 milionë eurove, ka zbarkuar sot në aeroportin “Fiumicino” në kryeqytetin italian dhe pritet që si fillim të kryejë vizitat mjekësore.

Lopez do i drejtohet Villa Stuart Clinic dhe më pas do të nënshkruajë kontratën që e lidh atë me verdhekuqtë. Ditën e nesërme portieri do të nisë përgatitjet me pjesën tjetër të skuadrës dhe do të presë debutimin e tij në klubin italian.

Comments are closed.