Bianca vjen si një Diva e vërtetë, kujt i thotë ‘Oj zemër’? (Video)

28

Është rikthyer përsëri me një tjetër projekt tashmë të super realizuar me tekst nga Gent Fatali dhe muzikë e masterizim nga Apollo kurse nën direktivë të Klaudia Shehu kurse video prej FullMoon Production, këngëtarja tashmë e njohur Bianca Junzell ka sjellë një këngë vere me shumë ritëm dhe një klip të jashtëzakonshëm ku duket si një diva e vërtetë. Për pamjen e saj është kujdesur vet ajo bashkë me Afërdita Shehi dhe Gresa Kotri. Veshjen e Biancës janë shumë elegante dhe e nxjerin këngëtaren mjaft në formë.

Comments are closed.