Beqar apo në një lidhje? Këngëtari shqiptar thyen heshtjen dhe na tregon për jetën e tij (Video)

1

Reperi i njohur nga Kosova është një nga personazhet me të përfolur për momentin, kjo për shkak të projekteve të tij të suksesshme por edhe sepse ai është babai i një djali, me të cilin nuk kalon gjithë kohën e lirë.Majk ka sqaruar më në fund statusin e tij, pasi kohët e fundit është folur shumë për jetën e tij private.Gjatë një interviste ai ka konfirmuar se është single dhe se lidhja disa mujore me Melita Nushin ka përfunduar.

Ndër të tjerash, artisti foli edhe për projekte të reja si dhe tregoi si lindi ideja për bashkëpunimin e tij me Yll Limanin për këngën “Krejt ti fala”.

Comments are closed.