Befason skuadra suedeze, ja si e festoi fitoren me tifozët (Video)

Lojtarët e Djurgaardenit dhe tifozët e tyre e kanë festuar në mënyrë të veçantë fitoren ndaj GIF Sundsvall (2:5), e fundit për këtë sezon në elitën e futbollit suedez.

Ata , pas ndeshjes, janë gjuajtur me topa bore. (Express)