Bebe Rexha shokon fansat: Nxjerr videon e shpërfytyruar dhe flet shqip

7

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka publikuar një video qesharake në Instagram, përmes së cilës tregon se si e kalon kohën e lirë.

Në këtë video ajo është e veshur si plakë, dhe flet me dialekt të shqiptarëve të Maqedonisë.

“Çfarë bëj në kohën time të lirë. Po, kjo jam unë e veshur si plakë dhe duke folur shqip”, ka shkruar ajo në Instagram.

 

Comments are closed.