Bebe Rexha publikon videon e “zjarrtë” nga klipi i ri?

0

Si duket këngëtarja Bebe Rexha e ka në furrë këngën e saj të re.
Pak nga videoklipi ka ndarë me ndjekësit në Instagram dhe ajo çfarë kemi mundur të shohim është se Bebe do të shfaqet tejet e zjarrtë, shkruan lajmi.net

Në fokus të veçantë ajo ka vënë të pasmet bombastike për të cilat emri i saj shpesh është disktuar në mediat rozë, qoftë vendore apo të huajat.

‘I’m A Mess’ ishte kënga e saj e fundit e publikuar në Youtube dhe aktualisht ka 116 milionë klikime në Youtube.

Comments are closed.