Bebe Rexha pritet të hyj në të 30-tat me një këngë të re

Bebe Rexha në fund të këtij muaji feston ditëlindjen.

Bebe Rexha është duke punuar për një projekt të ri muzikor të cilin pritet ta publikoj me 30 gusht për ditëlindjen e saj.

Këngëtarja ka ndarë disa imazhe në Instastory dhe një video në Instagram ku ka etiketuar “Jo më 20-t” dhe ka vazhduar duke thënë se “ ‘Jo më 20’ publikohet për ditëlindjen time të 30-te”.

Përndryshe, jave më parë Bebe erdhi në bashkëpunim me Jax Jones në duetin ‘Harder’ i cili ende pa u mbushur një muaj nga publikimi ka arritur gati 10 milion klikime në Youtube.