Bebe Rexha prezanton babain, shfaqet e lumtur pranë tij

18

Artistja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, është duke shijuar suksesin e këngës së fundit.

Projekti i saj më i fundit “Say my name”, në duet me J Balvin dhe David Guetta, ishte mjaft i pëlqyer nga ata, shkruan arbresh.info.

Bebe tani ka gjetur kohë dhe është duke kaluar mjaft e lumtur me familjen e saj e cila shfaqet tejet e lumtur pranë babait.

Rexha të shumtën e kohës e kalon me familje, të cilët shpesh në rrjete sociale shfaqin dashurinë që kanë ndaj shqiptarëve.

“Say my name”, vetëm për pak ditë ka mbledhur mbi 6 milionë klikime në kanalin zyrtar, Youtube.

Comments are closed.