Basketbollistja “çmend” Instagramin (FOTO)

Ajo është një basketbolliste, po gjithashtu edhe një blogere shumë e njohur. Valentina Vignali ka pothuajse 2 milion ndjekës në Instagram dhe suksesi i saj rritet dita-ditës. Basketbollistja, herë pas herë, zgjedhë t’i përshëndesë ndjekësit e saj të shumtë me disa foto provokuese, ku tregon format e saj trupore perfekte dhe kështu ka bërë në foton e fundit. E bukur, provokuese…një foto që i lë shumë vend imagjinatës.