Barcelona hyn në garë për Costan

9

Barcelona ka hyrë në garë për sulmuesin Diego Costan.  Sulmuesi spanjoll, Diego Costa ka prishur marrëdhëniet me trajnerin Antonio Conte dhe dëshiron të largohet.  Përveç Atletico Madridit dhe skuadrave kineze, në garë për Costan ka hyrë edhe kampioni i Spanjës, Barcelona, shkruan Independent. Costa shihet si zëvendësues i Luis Suarezit, kur ky i fundit do të mund të kishte probleme shëndetësore, ose në rast te ndonjë rotacioni.

Comments are closed.