Balotelli nuk mbushet mend (FOTO)

0

Interi ka arritur të shënoi fitore në udhëtim kundër Brescias me rezultat të ngushtë 1-2, shkruan Periskopi, përcjellë gazeta Koha. Golat për Interin i shënuan sulmuesit, Martinez dhe Lukaku.

Ish-sulmuesi i Interit që tani luan për Brescian, Mario Balotelli nuk është pritur mirë nga tifozët e Interit. Balotelli mbrëmë tentoi shumë herë të shënonte në ën e Handanovicit, ku sigurisht do të festonte, po iu mohua goli disa herë.

Pikërisht mos-shënimi i golit e irritoi shumë lojtarin, i cili për këtë reagoi keq edhe ndaj tifozëve të Interit. Në një foto që po qarkullon në rrjetet sociale, shihet Mario i cili iu drejtohet tifozëve zikaltër, duke iu treguar gishtin e mesit. Ky rast ka filluar të diskutohet me të madhe në Itali.

Comments are closed.