Baby G tejet provokuese, ja si i ekspozon të pasmet (FOTO)

0

Këngëtarja e njohur, Baby G ka publikuar imazhe të reja në llogarinë e saj në “Instagram”.

Ajo shihet e veshur me pantallona të shkurtë dhe bluzë ngjyrë të kuqe, kurse dukej shumë në formë dhe seksi.

Po ashtu, në sy bien edhe tatuazhet e saj në duar.

Comments are closed.