Babai ther me thikë djalin

25

Shkup, 5 mars – Gjatë një zënke fjalosje dhe përleshjes fizike, babi 78 vjeçar nga Kocani me thikë e ka therur djalin e tij 38 vjeçar.

Siç informojnë nga MPB, ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 23 e 20.

D.S 38 vjeçar ka marrë lëndime të rënda dhe është ndalë në spital për mjekim ndërsa babai është arrestuar nga policia dhe ndërmerren masa për zbardhjen e rastit.

Comments are closed.