Babai i Dua Lipës në zi, Ledri Vula dhe i dashuri i vajzës e ngushëllojnë

39

Gjatë ditës së sotme ka vdekur sportisti Riza Gjakova, i cili njëherësh ka qenë edhe mik i afërt i Dukagjin Lipës, shkruan gazetametro.net

Ky i fundit në një postim në rrjetin social Instagram ka shprehur pikëllimin e tij për atë që ka ndodhur, duke thënë se do t’i mungojë shumë miku i tij.

I menjëhershëm ka qenë ngushëllimi i Ledri Vulës, ish i dashuri i vajzës së tij Duas, e më pas dhe i të dashurit të tanishëm, Isaac Carew.

Që të dy i kanë komentuar Dugit në foto, duke e ngushëlluar atë për humbjen e tij.

Comments are closed.