Laporta lumturon fansat e Barcelonës: Po rikuperohemi…

Joan Laporta është dukur shumë i emocionuar dhe shpresëdhënës pas fillimit të mirë të sezonit të Barcelonës, si në La Liga, ashtu edhe në Ligën e Kampionëve. Presidenti nuk e ka fshehur as që rezultatet e mira do të lejojnë që klubi të…

Messi tregon se si e mendon të ardhmen

Ylli i Inter Miami, Lionel Messi e ka pranuar se nuk e ka menduar për pensionim, por do t’i pëlqente në të ardhmen të punonte si drejtor sportiv.
Legjenda e Barcelonës është në sezonin e tij të parë me Inter Miamin, pas transferimit

Solskjaer: dy arsyet pse Sancho ka dështuar te Man Utd

Jadon Sancho ishte një objektiv i nxehtë për Manchester United gjatë mbretërimit të Ole Gunnar Solskjaer, por dyshes iu ra vetëm pak të punojnë së bashku.
Anglezi ishte subjekt i një sage të madhe transferimi të verës, e cila nuk