Aurela Hoxha me bikini e kërcen vallen e shotës

Aurela Hoxha është një prej femrave më atraktive , por edhe më të komentuara shqiptare.

Ajo bëhet lajm në mediat rozë më së shumti për shkak të veshjes së saj të tepruar, dhe as këtë herë nuk ishte më ndryshe.

Modelja dhe blogerja e njohur, së fundi ka publikuar një video teksa shfaqet në bikini të cilat mezi ia mbulonin pjesët intime dhe modelja vallëzon nën ritmet e valles së Shotës.

“Për çdo minutë jeni të inatosur humbni gjashtëdhjetë sekonda lumturi … kështu qe hajde ta vallzojna vallen e Tropojes”, ka shkruar Aurela në mbishkrimin e videos.

Ndryshe, Aurela tashmë ka lansuar linjën e saj të bikineve.