Atdhe Nuhiu shënon gol të bukur dhe e kalon Kosovën në epërsi

3

Është zhbllokuar rezultati në ndeshjen që po zhvillohet në “Doosan Arena” mes Çekisë dhe Kosovës

Me të filluar pjesa e dytë, sulmuesi Atdhe Nuhiu shënoi gol të bukur me kokë, pas një harkimi të bukur të Florent Hadërgjonajt.

Ai realizoi për 1-0 në minutën e 50-të.

Comments are closed.