Arrestohet djali i legjendës së Argjentinës pasi u largua nga karantina dy herë për 24 orë!

62

Alexander Caniggia, djali i Claudio Caniggia, një nga futbollistët legjendar të Argjentinës, u arrestua dy herë për 24 orë.Alexander Caniggia, i cili theu vendimin e qeverisë për shkak të virusit korona dhe doli me të dashurën e tij, u arrestua dy herë brenda 24 orësh, përcjell GazetaBlic, transmeton gazeta Koha.

Caniggia, theu karantinën COVID-19 dhe postoi një lidhje të drejtpërdrejt në Instagram me të dashurën e tij 27-vjeçare Macarena Herrera, por më pas u kap nga autoritetet lokale.

Alexander Caniggia dhe e dashura e tij, që thyen rregullat për herë të dytë në 24 orë, u arrestuan dhe u dënuan me arrest shtëpiak.

Comments are closed.