Arrestohet 33 vjeçari nga Sllatina, kapet me marijuanë

Tetovë, 26 maj – Pjesëtarët e policisë së Tetovës të enjten rreth orës 18 në rrugën 176 në Tetovë, kanë privuar nga liria 33 vjeçarin me iniciale P.R nga fshati Sllatinë sepse tek ai është gjetur marijuanë dhe thikë. Ai është mbajtur në Stacionin Policor në Tetovë për zbardhjen e rastit dhe më pas do te ketë edhe padi adekuate.