Arrestohet 27 vjeçari, kapet me plumba të kalibrit të ndryshëm

11

Shkup, 6 shtator – Gjatë ditës së djeshme në vendkalimin kufitar “Bllacë”, gjatë kontrollit të makinës “Audi A3” me targa të Shkupit, drejtuar nga personi me iniciale M.SH. nga Shkupi, janë gjetur dhe konfiskuar një sasi e plumbave të kalibrit të ndryshëm. M.Sh. privohet nga liria dhe dorëzohet në Stacionin policorë të Çairit për procedurë të mëtejme.

Policia punon në zbardhjen e plotë të rastit.

Comments are closed.