Ania Gadea, “goli” i fundit i Ronaldinhos (FOTO)

Sipas gazetave “rozë”, modelja e mrekullueshme e “Playboy”-it duke se ka konsumuar një darkë më ish-yllin e barceloan dhe Milan. Por ajo nuk ka konfirmuar asgjë.