Bleona Qereti do të performojë nesër për fushatën e Mike Pence

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti e cila punon dhe jeton në Shtetet e Bashkuara të Amerikës prej vitesh, mësohet se do të këndojë ditën e nesërme në fushatën e zv/ Presidentit amerikan, Mike Pence.

Lajmin e ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja. Qereti mbështet fushatën e Trump në këto zgjedhje, që do të mbahen më 3 nëntor.