Amber dhe Dan “pushtojnë” Kretën! (FOTO)

5

Çifti simpatik i TOWIE është duke pushuar në ishullin e Kretës në Greqi. Amber Turner dhe Dan Edgar duken më të lumtur se kurrë më parë, teksa janë fotografuar krah njëri-tjetrit. Dan nuk mund të qëndronte për asnjë momente larg të dashurës superseksi. Amber dukej e mrekullueshme teksa mbante veshur një “swimsuit” të bardhë.

Comments are closed.