Allegri: Asgjë e sigurt për të ardhmen time te Juve

10

Massimiliano Allegri ka refuzuar që të japë garancion për të ardhmen e tij te Juvnetusi por ka theksaur se është i lumtur në Torino.

Kontrata e tij skadon në qershor të vitit 2020, dhe ai është lidhur me postin e trajnerit të Real Madridit dhe Manchester United.

“Asgjë nuk është e sigurt. Jam mirë këtu te Juventusi që pesë vjet dhe jam i lumtur”, ka thënë Allegri në konferencë për media. “Kam kontratë dhe jam i lumtur te Juventusi”.