Alienët datojnë qindra vite më parë në Tokë, ja imazhet rrëqethëse

Historianët pretendojnë se arti i lashtë fshihte shenja se alienët kanë vizituar dhe më parë racën njerëzore.

Pikturat e vjetra të shekujve të kaluar përmbajnë simbole që u ngjanë jashtëtokësorëve.

Ekspertët e artit thonë se janë thjesht simbole fesh ose figura të zakonshme.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

one × 2 =

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com