Aksioni i Policisë në Prishtinë, kontrollojnë vetura e qytetarë

34

Policia e Kosovës vazhdon të mbajë rend dhe rregull në tërë territorin e Republikës së Kosovës, duke u kujdesur për sigurinë e qytetarëve.

Një aksion Policia ka zhvilluar në orët e mbrëmjes së sotme në kryeqytet, derisa Indeksonline sjellë edhe pamje.

Mësohet se njësite të policisë kanë kontrolluar cep me cep vetura e qytetarë të shumtë në Prishtinë. I njëjti aksion ka të bëj me mjetë të dyshuara si dhe për substanca narkotike.

Comments are closed.