Aksident trafiku para Kuvendit

0

Shkup, 17 shtator – Një aksident automobilistik ka ndodhur sonte para Parlamentit të Maqedonisë.

Dy vetura u përfshinë në aksident.

Policia është në vendngjarje dhe shkaqet e aksidentit po përcaktohen.

Nuk ka informata për persona të lënduar.

Comments are closed.