Aksident me të lënduar në Pejë, vetura përfundon brenda lokalit

4

Një aksident ka ndodhur sonte në qytetin e Pejës.

Mësohet se një veturë ka humbur drejtimin nga shpejtësia e madhe dhe ka përfunduar brenda një lokali.

Në këtë aksident janë shkaktuar dëme të mëdha.

Përveç kësaj, jozyrtarisht mësohet se tre persona janë lënduar nga ky aksident trafiku.

Comments are closed.